Правила роботи Фонду Взаємодопомоги
1. Фонд Вза'ємодопомоги не є благодійною організацією,через те не може допомагати людям,які не являються його членами,без відповідного звернення.
2. Членом нашої організації може стати будь який громадянин України,який зареєструвався на нашому сайті,в розділіі https://vzdopomoga.com/1
3.Кожен участник Фонду має право,на добровільній основі,надавати допомогу членам організації та отримувати її собі,на будь які цілі.
4. Допомога надається відповідно до списку https://vzdopomoga.com/list
5. Для того щоб потрапити до даного списку,потрібно зареєструватися на сайті https://vzdopomoga.com/1, та надати фінансову допомогу участнику,який йде у списку перед Вами.
6. Допомога надається на будь-які цілі,в залежності від заявки та потреб участника,який проявив бажання приймати участь у проекті.
7. 10% від надходженних коштів будуть зберігатися у фонді як резерв,що буде використаний в тому випадку,коли хтось зі членів організації потрапить до складної життєвої ситуації,де терміново знадобляться ці кошти.
8.Список https://vzdopomoga.com/list буде формуватися відповідно до поданих заявок на сторінці нашого сайту https://vzdopomoga.com/1. Кожного дня, починаючи з 5.07.2021 року до списку будуть добавлятися участники,що першими подадуть заявку та мають найвищий рейтинг,який формується відповідно до раніше наданної ними допомоги іншим участникам,де кожна гривня дорівнює одному балу.
9.Рейтинг участників з'явиться у Вашому Особистому Кабінеті,після реєстрації на https://vzdopomoga.com/1 у відповідній закладці "Ваш рейтинг"
10. Участник,який не хоче виносити свою заявку на загальний осуд,має право залишитися невідомим,для цього на https://vzdopomoga.com/1 потрібно вказати видумане ім'я(псевдонім)

Made on
Tilda